Kategorijo izdelkov

Dodaj: Vodik energije industrijske inkubacije osnove, soba 409, Standard Building, 1# Dangui Road, Južna Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang City, Jiangsu Province, Kitajska

Pošta: 201612

Tel: +86-511-80873088

Faks: +86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontaktna oseba: Jack Wang

E-pošta: jackwang@akwchina.com


Bager

Detailed description
Bagra-nakladalca ujema z TG1454 traktor


Parametri
VrstaHW-03HW05HW06HW12
Moč (hp)25-3040-5560-80120-140
Največja izkopavanja globina (mm)1850210026003000
Največja ravno dno izkopa globina (mm)1600200025002900
Največja izkopavanja višina (mm)2500340035103900
Največ dampinga višina (mm)1400176020002200
Najmanjša razdalja od tal (mm)280290290290
Največja izkopavanja polmer (mm)2800336039304500
Dampinga razdalja (mm)1040118719452100
Vedro zmogljivosti m30.030.0480.060.2
PripombeDelovanja vir energije je neobvezno traktor hidravlični izhod ali izhodno močjo.
Hot Tags: bagri, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarne, nizka cena, najbolje, izdelki
Sorodni izdelki
Feedback